About us

Madame Elegance jest portalem biznesowo-modowym, który inspiruje dostarcza wiedzy na tematy związane m.in. z modą, urodą, wizerunkiem i marką osobistą. Oferuje dedykowane szkolenia i eventy, które pozwalają doskonalić kompetencje, efektywniej zarządzać sobą oraz kształtować markę osobistą i pożądany wizerunek biznesowy.

Misją portalu jest holistyczne podejście do kobiet, aby mogły wykreować elegancki wizerunek jednocześnie dbając o kompetencje i równowagę. Ponadto szkolenia oraz eventy poza kwestiami rozwojowymi pozwalają budować cenne kontakty biznesowe i poznawać oferty firm oraz historie o markach.

Autorką bloga jest Madame Elegance jest Konstancja Heidner.

Absolwentka studiów ekonomicznych oraz podyplomowych: „Psychologii w biznesie” w SWPS oraz ” Coachingu menedżerskiego” na UE w Poznaniu. Studiowała rówinież na kierunku „Przedsiębiorstwo na rynku międzynarodowym” w SGH w Warszawie.

Zdobyła kompetencje managerskie i przywódcze pracując przez kilka lat na stanowiskach kierowniczych w największych korporacjach m.in. Citibank Handlowy S.A., Bank Millenium S.A., Grupa PZU i Warta oraz prowadząc firmy. Od 10 lat aktywnie działa na rynku e-commerce i współpracuje z firmami międzynarodowymi.

Przez kilka lat była członkiem klubu Harvard Business Review Polska.

Obecnie jest właścicielką kilku firm Madame Elegance, DiModa-Club oraz Creative Business.