Madame Elegance jest portalem biznesowo-modowym, którego zadaniem jest inspirować i dostarczać wiedzy na tematy związane m.in. z modą, urodą, wizerunkiem i marką osobistą. Oferuje dedykowane szkolenia i eventy, które pozwalają doskonalić kompetencje, efektywniej zarządzać sobą oraz kształtować markę osobistą i pożądany wizerunek biznesowy.

Misją portalu jest holistyczne podejście do kobiet, aby mogły wykreować elegancki wizerunek jednocześnie dbając o kompetencje i równowagę. Ponadto szkolenia oraz eventy poza kwestiami rozwojowymi pozwalają budować cenne kontakty biznesowe i poznawać oferty firm oraz historie o markach.

18402575_1860490783976344_3096095756666367400_n

Marzena Heidner – Redaktor Naczelna portalu Madame Elegance, Właściciel Personal Branding Cafe, Coach i Trener Biznesu 

Absolwentka studiów ekonomicznych oraz podyplomowych: „Psychologii w biznesie” w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej oraz ”Coachingu menedżerskiego” na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Obecnie kształci się na kierunku „Przedsiębiorstwo na rynku międzynarodowym” w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Ponadto bierze udział w licznych szkoleniach w Polsce i zagranicą.

Zdobyła kompetencje managerskie i przywódcze pracując przez kilkanaście lat na stanowiskach kierowniczych w największych korporacjach m.in. CitiBank Handlowy, Bank Millennium, Grupa Pzu, Warta.

Od 2006 roku prowadzi firmę, aktywnie działa na rynku e-commerce i współpracuje z firmami międzynarodowymi na całym świecie. Przez kilka lat była członkiem klubu Harvard Business Review Polska. Prowadzi szkolenia dotyczące zarządzania zespołem, coachingu, e-commerce, marki osobistej oraz wizerunku biznesowego.

Poza biznesem ważne jest dla niej holistyczne podejście do życia i dbałość o work-life-balance. Czyta książki i artykuły, przez całe życie ćwiczy, ostatnio najczęściej pilates, zdrowo się odżywia, lubi i próbuje różne kuchnie ale najbardziej preferuje kuchnię włoską. Uwielbia podróże i przywozi z nich setki zdjęć. Bardzo duże znaczenie ma dla niej styl, który kształtuje przez całe życie i jest najczęściej elegancki. Lubi sukienki, klasyczne torebki i buty i najczęściej można ją spotkać właśnie w sukience. Ważna jest dla niej rodzina i lubi zaplanowane przyjęcia. Inspiracje czerpie z własnego doświadczenia, mentorów, których spotyka oraz znanych ludzi w świecie mody i biznesu.

Redaktor Naczelna

Marzena Heidner

 

 

Reklamy