Dlaczego warto wybrać się na szkolenie „Premium Personal Branding”?

Profesjonalna marka osobista często otwiera drogę lepszej pracy czy kontraktów biznesowych. Znajomość i rozwój kompetencji, wiedzy oraz profesjonalny wizerunek dodają nam pewności siebie, ale mają również wpływ na to, w jaki sposób postrzegają nas inni, dzięki czemu mamy lepszy dostęp do partnerów biznesowych oraz potencjalnych klientów. 

Zanim zaczniemy planować odpowiednie działania strategiczne kreujące markę osobistą niezwykle istotne jest zbudowanie solidnych podstaw, w których mieszczą się nasze wartości, sposoby podejmowania decyzji, sposób działania, słabe i mocne strony oraz unikalne cechy, które już posiadamy. Solidny fundament pokaże naszą autentyczność, czyli kim w obecnej chwili jesteśmy. Określenie własnej rzeczywistości będzie doskonałym punktem wyjścia do dalszych działań. Pozwoli czerpać korzyści już w danym momencie, ponieważ każdy z nas jest marką ale będzie również doskonałym odniesieniem do dalszej drogi biznesowej.

W jaki sposób zbudować podstawy i przygotować strategię profesjonalnej marki osobistej dowiecie się na naszych szkoleniach z zakresu personal branding.

Co osiągniecie, dzięki profesjonalnej i silnej marce osobistej? Silne marki osobiste wywierają wpływ na umysły odbiorców, funkcjonują w ich pamięci i dobrze się kojarzą. Cieszą się zaufaniem i budzą chęć poznania oraz współpracy. Często ich wartości i zachowania są inspiracją dla innych. Takie osoby zostają ekspertami w swojej dziedzinie, rozwijają firmy, awansują, mogą liczyć na korzystniejsze kontrakty, są zapraszane na prestiżowe wydarzenia oraz często czerpią satysfakcję z własnej pracy.

Bilety na szkolenia „Premium Personal Branding” możecie zakupić poniżej. Najbliższe odbędą się:

15.12.2018 w Warszawie w godz.9.00-15.45

https://premiumpersonalbranding-warsaw.evenea.pl/

oraz 12.01.2018 w Warszawie w godz.9.00-15.45

http://premiumpersonalbrandingszkolenie.evenea.pl/

Serdecznie zapraszamy!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s