„Personal Branding – zbuduj profesjonalną markę osobistą”

Budowa marki osobistej, czy biznesowej wydaje się być czymś zupełnie oczywistym, dla osób, które chcą osiągnąć sukces. Im wcześniej zaczniemy robić to w sposób świadomy i zaplanowany tym szybciej możemy liczyć na to, że sprawy zawodowe zostaną uporządkowane i zaczniemy zmierzać w pożądanym kierunku.

Najważniejsze jest solidne przygotowanie. Aby zostać specjalistą w swojej dziedzinie i osiągać bardzo dobre wyniki warto skorzystać ze sprawdzonych metod.

Na najbliższym szkoleniu „Personal Branding – zbuduj profesjonalną markę osobistą” poznacie odpowiednie narzędzia , które pozwolą Wam przygotować strategię marki osobistej i dzięki temu osiągać sukcesy.

Szkolenie skierowane jest do osób indywidualnych, właścicieli firm, osób, które planują otwarcie firmy, trenerów, coachów, osób, które chcą awansować na wyższe stanowisko, właścicieli marek i wszystkich, którzy chcą świadomie kierować swoim życiem i sukcesem!

Tutaj możecie otrzymać szczegółowe informacje oraz dokonać rezerwacji biletu na szkolenie „Personal Branding – budowa profesjonalnej marki osobistej” 25.08.2018 w Warszawie

„Jesteś jedyną osobą na świecie, która może wykorzystać Twój potencjał”

Zig Ziglar

Podczas szkolenia zapewniony jest drobny catering w formie przekąsek i napoi oraz każdy uczestnik szkolenia otrzyma CERTYFIKAT.

Serdecznie zapraszamy!

Zespół Creative Business

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s