„Marketing 4.0” Philip Kotler

Marketing 4.0

Philip Kotler, Hermawan Kartajaya, Iwan Setiawan ISBN 978-83-8087-190-8, 184 strony, oprawa miękka ze skrzydełkami

http://www.mtbiznes.pl

„Marketing 4.0” to książka dla każdego profesjonalnego marketera, pracownika działu marketingu, dyrektora marketingu, właściciela firmy, czy każdej osoby, która chce poznać marketing nowej ery. Książka pokazuje zupełnie nowe podejście do marketingu nastawione na zmiany. Została zainspirowana obserwacją świata, w którym obecnie żyjemy oraz zajmuje się każdym aspektem podróży konsumenta. Dzięki temu dostarcza wnikliwych obserwacji i inspiracji. Motywuje do tego aby na nowo poznawać i tworzyć marketing. Ponadto w książce znajdziecie przykłady oparte o największe światowe marki, co pozwoli Wam lepiej zrozumieć w jaki sposób metody marketingowe działają w praktyce.  Przejście od marketingu tradycyjnego do cyfrowego może okazać się całkiem przyjazne, dzięki poradom zawartym w książce.

Philip Kotler jest profesorem marketingu oraz autorem ponad pięćdziesięciu książek. Należy do sześciu najbardziej wpływowych myślicieli biznesowych wg „Wall Street Journal”.

Hermawan Kartajaya jest założycielem firmy Marc Plus Inc i jednym z „50 guru, którzy kształtują przyszłość marketingu” wg brytyjskiego Chartered Institute of Marketing.

Iwan Setiawan pomaga firmom w projektowaniu strategii marketingowych.

IMG-20180320-00146

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s