Czas…..

Zarządzanie czasem, a raczej zarządzanie sobą w czasie to skuteczny sposób na realizację Twoich celów.  Zdarza się, że czas jest postrzegany jako fenomen, fascynuje, tworzy iluzję, jedni uważają, że czas to pieniądz lub czas to życie. Najważniejsze, żeby zdawać sobie sprawę, że czas i tak upłynie.

Są sprawy, które wymagają szybkiej realizacji, ale są również takie, w których czas działa na korzyć. Dobrym przykładem może być nazwa firmy. Jeśli przygotowujemy się do projektu solidnie, to czasem warto aby ta nazwa mogła kilka miesięcy „poczekać” na ujawnienie żeby mieć pewność, że jest odpowiednia. Podobnie logo firmy, do którego również warto podejść profesjonalnie i rozważyć kilka opcji, zanim wybierzemy to odpowiednie.

W jaki sposób zarządzać sobą w czasie, czyli jednocześnie osiągać swoje cele biznesowe, ale również zyskać dodatkowe godziny w ciągu tygodnia, które można poświęcić na ćwiczenia, rodzinę, związek, spotkanie z przyjaciółkami czy spróbować nowego hobby możecie się dowiedzieć w artykułach w zakładce „personal branding” oraz szkoleniach w zakładce „wydarzenia”. Na początek polecamy wspaniałe narzędzie „potęgę czeklisty” dostępne tutaj oraz warsztat „Zarządzanie sobą w czasie – poznaj 8 efektywnych metod”.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s