Różowy kolor w biznesowym dresscode

Kolory w biznesie stanowią ważny element dress code ponieważ często są ważnym elementem komunikacji marketingowej oraz budują wizerunek biznesowy.

Zdecydowanie najlepszym kolorem w biznesie jest granat, który wzbudza szacunek i zaufanie oraz kojarzy się z profesjonalizmem, zarządzaniem, kompetencjami i jakością,

Kiedy odpowiedni będzie róż, który jest coraz częściej spotykany w biznesie?

Gdy chcemy podkreślić kobiecy wizerunek oraz w przypadku niektórych branż czego doskonałym przykładem mogą być domy mody. Ponadto róż jest często spotykany na szkoleniach, eventach, czy spotkaniach networkingowych, gdzie chcemy wyglądać profesjonalnie i biznesowo ale dodać nieco koloru. Pozytywną cechą różu jest również to, że pięknie komponuje się z tradycyjnymi kolorami biznesowymi: granatem, grafitem, czarnym.

Z psychologicznego punktu widzenia aby odnieść sukces wizerunkowy należy jednak skupić się na całym stroju, co oznacza, że elegancka różowa sukienka do kolan z marynarką w innym kolorze oraz profesjonalne dodatki mogą zapewnić wyjątkowo pozytywny efekt.

Redaktor Naczelna

Marzena Heidner

SONY DSC

SONY DSC

Niespodzianka dla stałych czytelników

Bezpłatny newsletter!

Chcemy jeszcze bardziej umilić Wam czas, abyście mogli przy ulubionej kawie, czy herbacie się zrelaksować. Ponadto możecie spodziewać się niespodzianek przygotowanych specjalnie dla czytelników newslettera.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s