Zdecydowanie doskonalenie staje się coraz ważniejsze

Kaizen oznacza dokładnie ciągłe doskonalenie. Wywodzi się z japońskiego stylu zarządzania, a najbardziej znana jest z fabryki Toyoty, gdzie nieustanne doskonalenie dotyczyło pracowników wszystkich szczebli.

Strategia Kaizen jest z sukcesem stosowana do budowania silnej marki osobistej. Jest przeciwieństwem przeciętności i dla osoby, która zdecyduje się na wprowadzenie tej koncepcji może stać się celem uniwersalnym i poprzez ciągłe wzmacnianie kompetencji i jakości stać się jednym ze źródeł przewagi konkurencyjnej. Kiedy zacząć wprowadzać ciągłe doskonalenie. Teoretycznie w każdym momencie, jednak praktycznie warto zachować kolejność i umieścić filozofię Kaizen w odpowiednim miejscu w strategii budowania silnej marki osobistej. Tak jak w przypadku większości projektów ważne są solidne podstawy.

Kaizen z powodzeniem możemy zastosować w przypadku budowania marki osobistej ale również w innych dziedzinach życia związanych chociażby z stylem, urządzaniem wnętrz, czy dbaniem o sylwetkę. Z pomocą przyjdą specjalne dedykowane szkolenia z zakresu przedsiębiorczości, personal brandingu, czy kaizen.

„Jesteśmy tym, co regularnie powtarzamy. Doskonałość nie jest zatem czynnością lecz przyzwyczajeniem”

Arystoteles

 

Niespodzianka dla stałych czytelników

Bezpłatny newsletter!

Chcemy jeszcze bardziej umilić Wam czas, abyście mogli przy ulubionej kawie, czy herbacie się zrelaksować. Ponadto możecie spodziewać się niespodzianek przygotowanych specjalnie dla czytelników newslettera.

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s