Każdy z nas jest marką. Dlaczego warto zbudować solidne podstawy?

W czasach nieustannych zmian budowanie profesjonalnej marki osobistej jest nieuniknione dla osób, które chcą osiągać korzyści biznesowe oraz osobiste. Z jednej strony widzimy powstawanie nowych zawodów, a z drugiej zastępowanie obecnych przez nowe technologie. Często jesteśmy zaskakiwani, a zmiany jeszcze nigdy nie postępowały tak szybko. Znajomość i rozwój własnych kompetencji, wiedzy oraz stworzenie profesjonalnego wizerunku są czynnikami, które pomogą nie tylko odnaleźć się w takich warunkach ale przede wszystkim ułatwią nawiązywanie kontaktów i zdobywanie przewagi konkurencyjnej w życiu i biznesie.

Zanim zaczniemy planować odpowiednie działania strategiczne kreujące markę osobistą niezwykle istotne jest zbudowanie solidnych podstaw, w których mieszczą się nasze wartości, sposoby podejmowania decyzji, sposób działania, słabe i mocne strony oraz unikalne cechy, które już posiadamy. Solidny fundament pokaże naszą autentyczność, czyli kim w obecnej chwili jesteśmy. Określenie własnej rzeczywistości będzie doskonałym punktem wyjścia do dalszych działań. Pozwoli czerpać korzyści już w danym momencie, ponieważ każdy z nas jest marką ale będzie również doskonałym odniesieniem do dalszej drogi biznesowej.

W jaki sposób zbudować podstawy i przygotować strategię profesjonalnej marki osobistej dowiecie się na naszych szkoleniach z zakresu personal branding.

Co osiągniecie, dzięki profesjonalnej i silnej marce osobistej? Silne marki osobiste wywierają wpływ na umysły odbiorców, funkcjonują w ich pamięci i dobrze się kojarzą. Cieszą się zaufaniem i budzą chęć poznania oraz współpracy. Często ich wartości i zachowania są inspiracją dla innych. Takie osoby zostają ekspertami w swojej dziedzinie, rozwijają firmy, awansują, mogą liczyć na korzystniejsze kontrakty, są zapraszane na prestiżowe wydarzenia oraz często czerpią satysfakcję z własnej pracy.

Marzena Heidner                                                                                                         Business&Personal Brand Coach, Redaktor Naczelna Madame Elegance

13645159_1434830379875722_2505669833816811043_n-001

Niespodzianka dla stałych czytelników

Bezpłatny newsletter!

Chcemy jeszcze bardziej umilić Wam czas, abyście mogli przy ulubionej kawie, czy herbacie się zrelaksować. Ponadto możecie spodziewać się niespodzianek przygotowanych specjalnie dla czytelników newslettera.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s