Dlaczego przygotowałam jedno szkolenie skierowane dla kobiet?

Od lat spotykam kobiety, które marzą o tym aby dokonać zmian w swoim życiu. Z rozmów, które prowadzę okazuje się, że najczęściej brakuje im odpowiednich kompetencji, motywacji, inspiracji i odwagi. To powoduje nieustanne przeciąganie w czasie momentu podjęcia decyzji o zmianie lub w konsekwencji nierobienie niczego.

Tymczasem najcenniejszym aktywem obecnie jest czas o czym sama przekonuję się nieustannie. Oznacza to, że im wcześniej zaczynamy dbać o swoje kompetencje, tym chętniej decydujemy się na zmiany i podejmujemy śmiałe decyzje w życiu.

Często jedno spotkanie, rozmowa, czy szkolenie wywiera decydujący wpływ na życie. Przekonało się już o tym wielu ludzi sukcesu, którzy dzięki takim czynnikom podjęli decyzję i zaczęli robić w życiu to, o czym marzyli od dawna.

Na najbliższych szkoleniach poza dużą dawką inspiracji, którą otrzymacie, dowiecie się w jaki sposób zbudować solidny fundament, efektywniej zarządzać sobą w czasie, wykreować profesjonalną markę osobistą oraz stać się bardziej efektywnym, co jest kluczem zarówno w biznesie, w pracy na etacie oraz w życiu.

Serdecznie zapraszam! 🙂

Redaktor Naczelna,

Marzena Heidner

Tutaj znajdziecie informacje na temat najbliższych wydarzeń!

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s