Dlaczego przygotowałam jedno szkolenie skierowane dla kobiet?

Od lat spotykam kobiety, które marzą o tym aby dokonać zmian w swoim życiu. Z rozmów, które prowadzę okazuje się, że najczęściej brakuje im odpowiednich kompetencji, motywacji, inspiracji i odwagi. To powoduje nieustanne przeciąganie w czasie momentu podjęcia decyzji o zmianie lub w konsekwencji nierobienie niczego.

Tymczasem najcenniejszym aktywem obecnie jest czas o czym sama przekonuję się nieustannie. Oznacza to, że im wcześniej zaczynamy dbać o swoje kompetencje, tym chętniej decydujemy się na zmiany i podejmujemy śmiałe decyzje w życiu.

Często jedno spotkanie, rozmowa, czy szkolenie wywiera decydujący wpływ na życie. Przekonało się już o tym wielu ludzi sukcesu, którzy dzięki takim czynnikom podjęli decyzję i zaczęli robić w życiu to, o czym marzyli od dawna.

Na najbliższych szkoleniach w Poznaniu i w Warszawie poza dużą dawką inspiracji, którą otrzymacie, będziesz potrafili zbudować solidny fundament, efektywniej zarządzać sobą w czasie, zbudujecie swoją markę osobistą, zwiększycie motywację oraz staniecie się bardziej efektywne, co jest kluczem zarówno w biznesie, jak i w pracy na etacie, czy każdej innej formie zarobkowej oraz w życiu.

Serdecznie zapraszam! 🙂

Redaktor Naczelna,

Marzena Heidner

Tutaj znajdziecie informacje na temat najbliższych wydarzeń!

Niespodzianka dla stałych czytelników

Bezpłatny newsletter!

Chcemy jeszcze bardziej umilić Wam czas, abyście mogli przy ulubionej kawie, czy herbacie się zrelaksować. Ponadto możecie spodziewać się niespodzianek przygotowanych specjalnie dla czytelników newslettera.

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s