Po czym rozpoznać silną markę

Silne marki wywierają wpływ na umysły odbiorców, funkcjonują w ich pamięci i dobrze się kojarzą. Cieszą się zaufaniem i budzą chęć poznania, czy posiadania. Często ich wartości i zachowania są inspiracją dla innych. Zdarza się, że są próby kopiowania, co jest wpisane w zachowania biznesowe.

Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na pytanie, w jaki sposób stać się silną marką, ponieważ wówczas wszystkie marki byłyby silne. Cała magia polega na tym, aby zaplanować odpowiednie działania strategiczne, które mają zapewnić budowanie marki. Mimo, że nie zawsze mamy wpływ na efekty, to jednak mamy szansę odpowiednio reagować i je modyfikować.

Jakie korzyści odniesiemy, dzięki posiadaniu silnej marki. Oczywiście duże korzyści biznesowe. Silna marka posiada zdecydowaną przewagę konkurencyjną, może liczyć na korzystniejsze kontrakty, łatwiej zdobywać nowe rynki, w przypadku błędów może liczyć na szybsze „zapomnienie”, gdyż prawdopodobnie w elegancki sposób je wyprostuje.

Czy warto stać się silną marką? Wniosek nasuwa się sam. Osoby, którym zależy na sukcesie, znają swoje wartości i są odpowiednio wytrwałe znają odpowiedź na to pytanie.

„Ja nie robiłem żadnego marketingu. Zawsze tylko kochałem moich klientów”

Zino Davidoff

Jeśli chcesz zbudować swoją silną markę osobistą zapraszamy serdecznie na szkolenie. Ze względu na to, że są to praktyczne warsztaty na każdy termin zostało przewidzianych 25 miejsc! Zatem dokonaj rezerwacji w linku poniżej jak najszybciej i do zobaczenia na szkoleniu 🙂

Personal Branding – zbuduj silną markę osobistą

Niespodzianka dla stałych czytelników

Bezpłatny newsletter!

Chcemy jeszcze bardziej umilić Wam czas, abyście mogli przy ulubionej kawie, czy herbacie się zrelaksować. Ponadto możecie spodziewać się niespodzianek przygotowanych specjalnie dla czytelników newslettera.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s