Skąd pomysł na założenie portalu?

Inspiracja

Właściwie to zostałam zainspirowana przez kilka osób. Najpierw koleżanka pokazała mi blogi modowe znanych blogerek. Bardzo spodobały mi się stylizacje i sesje zdjęciowe wykonane w pięknych miejscach. Byłam zafascynowana, tym w jaki sposób można pokazać modę nie tylko na zawodowych modelkach ale również na osobach, które modą się pasjonują i chcą ją pokazać w sposób, w jaki ją czują i widzą . Następnie kilka osób inspirowało mnie abym w końcu umieściła swoje zdjęcia w sieci. W międzyczasie byłam na imprezie modowej VIP, na której była również Paris Hilton i inne znane osoby ze świata mody.

Historia się powtórzyła

Wówczas kolejny raz doświadczyłam tego, że nic nie dzieje się w życiu bez przyczyny, ponieważ moda fascynowała mnie od zawsze. Jednocześnie przywołałam wiele wspomnień. Kiedy oglądam swoje fotografie i wspominam dzieciństwo pamiętam, że zawsze szukałam rzeczy wyjątkowych a mój styl jest kształtowany przez wiele, wiele lat i ma dla mnie bardzo duże znaczenie.

Madame Elegance

Zatem postanowiłam, że założę bloga, na którym będę prezentowała stylizacje w większości eleganckie, dlatego nazwałam go Madame Elegance. Uznałam, że nie będą to tylko sukienki wieczorowe i sukienki biznesowe. Uważam, że szykownie i elegancko można wyglądać również w stroju sportowym, podczas spaceru, czy przyrządzania kolacji.

Ze względu na to, że również lubię inspirować innych, pomyślałam, że warto podzielić się moją wiedzą i doświadczeniem, którą zdobyłam pracując na stanowiskach menadżerskich w korporacjach oraz studiach podyplomowych. To skłoniło mnie do zamiany bloga na portal biznesowo-modowy i zamieszczania krótkich artykułów, dzięki którym można efektywniej zarządzać sobą i rozwijać kompetencje, jak również szkoleń i wydarzeń powiązanych z biznesem, modą i wizerunkiem.

Co będzie się działo

 Obecnie nagrywam pierwsze vlogi, które zostaną na dniach umieszczone na portalu, pojawią się również stylizacje, mnóstwo nowych artykułów oraz informacje o współpracach, jakie nawiązałam w ostatnim czasie.

Piszę również książkę, a właściwie to trzy. Pomyślałam, że skoro zdarza mi się czytać kilka książek w jednym czasie, to postąpię odwrotnie i napiszę kilka książek. Być może zajmie mi to kilka lat, ale cieszę się, że zaczęłam.

Na portalu Madame Elegance można również zobaczyć luksus i sztukę oraz pomysły, w jaki sposób wnieść nieco wyjątkowości do swojego życia.

Na zakończenie

 Jest mi bardzo miło, z powodu czytelników, którzy odwiedzają portal Madame Elegance oraz komentarzy i wiadomości, które otrzymuję. Mam nadzieję, że portal będzie inspiracją dla kobiet, ale również dla mężczyzn.

Marzena Heidner                                                                                                                             Właściciel i Redaktor Naczelna                                                                                                     Madame Elegance

 

5 myśli w temacie “Skąd pomysł na założenie portalu?

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s