Jaki jest cel budowania marki osobistej?

Coraz więcej osób zakłada własne firmy oraz zwiększa się tendencja pracy w roli freelancera w wielu zawodach.
Branże zmieniają się na naszych oczach i coraz częściej chcemy być przygotowani na różne sytuacje.
Tym bardziej, że zmiany często dotyczą zawodów, które wydawały się, że pozostaną na zawsze zawodami na etacie.                                                                                                    Jest wiele czynników, które mają na to wpływ. Na pewno ważne są nowe I zaskakujące technologie oraz zmiana mentalności, przez co wiele zawodów, firm oraz sposoby dotarcia do klientów działają w inny sposób.

Wszystko co do tej pory działało w kolejności: wykształcenie, doświadczenie zawodowe, ścieżka kariery, stabilność obecnie funkcjonuje nieco inaczej.

To powoduje, że wiele osób analizuje swoją markę osobistą i chce aby była profesjonalna. To pomoże znaleźć rozwiązanie w różnych sytuacjach ale także wpłynie na silny charakter. poznanie swoich mocnych i słabych stron a także znalezienie specjalizacji odpowiedniej dla siebie. Dzięki temu, łatwiej będzie komunikować skutecznie swoje doświadczenie, kompetencję, cele i wyznaczane wartości, a co za tym idzie nawiązywać kontakty biznesowe, otworzyć firmę, promować własną markę, czy awansować w pracy.

Serdecznie zapraszamy do zakładki wydarzenia, gdzie można znaleźć ciekawe wydarzenia oraz eventy, dzięki którym możecie zbudować profesjonalną markę osobistą ale również nawiązać cenne kontakty.

Zespół Creative Business

4 myśli w temacie “Jaki jest cel budowania marki osobistej?

  1. Iwona

    Może uda mi się przyjechać do Gdańska. Marka osobista to podstawa żeby się wyróżnić na rynku i nie zniknąć w produkcji magistrów…

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s