Jaki jest cel budowania marki osobistej?

Świat się zmienia. Coraz więcej osób zakłada własne firmy oraz zwiększa się tendencja pracy w roli freelancera w wielu zawodach.
Branże zmieniają się na naszych oczach i musimy być  przygotowani na różne ewetualności.
Tym bardziej, że zmiany często dotyczą zawodów, w których nawet nie przypuszczalibyśmy, że nie będą kiedyś pracą na etacie.
Jest wiele czynnikow, które mają na to wpływ. Na pewno kluczowe są coraz nowsze I zaskakujące technologie oraz zmiana mentalności, przez co wiele zawodów, firm oraz sposoby dotarcia do klientów działają w inny sposób.

Wszystko co do tej pory działało: wykształcenie, doświadczenie zawodowe, ścieżka kariery, stabilność nagle straciły na znaczeniu w takiej formie jak dotychczas.

Musimy podjąć ważną decyzję w życiu: wybrać siebie i stworzyć swoją markę!

Budowa marki będzie taka stałą, która pozwoli odnaleźć się w tych zmiennych czasach I znaleźć dla siebie rozwiązanie w każdej sytuacji. Pomoże zbudować silny charakter, określić swoje mocne strony, utworzyć wizerunek, czy znaleźć swoją specjalizację i zaplanować strategię dalszego działania. Dzięki temu, łatwiej będzie komunikować skutecznie swoje doświadczenie, kompetencję, cele i wyznaczane wartości, a co za tym idzie nawiązywać kontakty biznesowe, otworzyć firmę, promować własną markę, czy awansować w pracy.

Serdecznie zapraszamy na warsztaty 1.10.2017 Warszawa

Szkolenie dla osób indywidualnych, właścicieli firm, trenerów, coachów, osób, które chcą awansować na wyższe stanowisko, właścicieli marek i wszystkich, którzy chcą świadomie kierować swoim życiem i sukcesem!

https://silnamarkaosobista.evenea.pl/

4 myśli w temacie “Jaki jest cel budowania marki osobistej?

  1. Iwona

    Może uda mi się przyjechać do Gdańska. Marka osobista to podstawa żeby się wyróżnić na rynku i nie zniknąć w produkcji magistrów…

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s